2022 OTTELUOHJELMA & TULOKSET

SARJOJEN VOITTAJAT

  • Pro -sarja: 2017 Zeitgeist (Oulu)
  • Kunto -sarja: Keskiajan riisi (Oulu)
  • U17 Tytöt / Naiset -sarja: Hillomummot (Oulu)
  • U15/U13-sarja: BC OuluBoyz (Oulu)

2021 OTTELUOHJELMA & TULOKSET

SARJOJEN VOITTAJAT

  • Pro -sarja: Honka (Kajaani)
  • Kunto -sarja: Farmi Jengi (Oulu)
  • U17 Tytöt / Naiset -sarja: Taku (Taivalkoski)
  • U17-sarja: Pöhinä (Oulu)
  • U15/U13-sarja: Jussin tiimi (Oulu)

2020 OTTELUOHJELMA & TULOKSET

SARJOJEN VOITTAJAT

  • Pro -sarja: BC Lasiset Paikat (Oulu)
  • Kunto -sarja: Kaakkurin Grizzlies (Oulu)
  • U17-sarja: Pöhinä (Oulu)
  • U15-sarja: Wet Dream Team (Oulu)
  • U13-sarja: Panaanikärpäset (Oulu)

2019 OTTELUOHJELMA & TULOKSET

SARJOJEN VOITTAJAT

  • Pro -sarja: Kemeleontit (Oulu)
    Kemeleontit
  • Kunto -sarja: Airballs Anonymous (Kokkola)
  • NAISET -sarja: Kisumisut
    Kisumisut
  • U15 -sarja:Rookiestars (Oulu)
    U15 Rookiestars
  • U13-sarja: Three Trees (Kokkola)
    U15 Rookiestars

2018 OTTELUOHJELMA & TULOKSET

SARJOJEN VOITTAJAT

    • Pro -sarja: TAT Ballzy Finland (Helsinki)
      Miehet Pro TAT Ballzy Finland
    • Kunto -sarja: Menetetyt toivot (Oulu)
      Kuntosarjan voittaja Menetetyt toivot
    • Naiset-sarja: KuKut (Ylivieska)
      Naiset KuKut
    • U17-sarja: Kolme ekaa (Oulu)
      U17 Kolme ekaa
    • U15-sarja: Pikkupojat (Oulu)
      U15 Pikkupojat
    • Firma-sarja: NDT IC (Oulu)
      Firmasarja NDT IC

2017 SARJOJEN VOITTAJAT

  • Pro -sarja: Yökoris (Helsinki)
  • Kunto -sarja: Uncle Drew Jr´s (Oulu)
  • Firma-sarja: Jumpru (Oulu)
  • Junnu -sarja:MC Makaroonit (Oulu)

2016 SARJOJEN VOITTAJAT

  • Pro -sarja: Clementtiimi (Helsinki)
    PRO SARJA VOITTAJAT 2016_2
  • Kunto -sarja: Raivokkaat risunjemmaajat (Oulu)
    KUNTO SARJA VOITTAJAT 2016
  • Firma-sarja: Coronaria (Oulu)
    FIRMA SARJA VOITTAJAT 2016

2015 SARJOJEN VOITTAJAT

  • Pro -sarja: Clements (Helsinki)
    PRO SARJA VOITTAJAT 2016_2
  • Kunto -sarja: UIFK (Oulu)
    11755249_825505744184492_1574136679460978535_n (1)
  • Firma-sarja: Figure Fitclub (Oulu)
    11059544_825151344219932_4196743569244736775_n


    2014 SARJOJEN VOITTAJAT

  • Pro -sarja: Aittamaailma (Oulu)
  • Kunto -sarja: Tahmapommit (Oulu)

  •  

    2013 SARJOJEN VOITTAJAT

  • Pro -sarja: Karhut-07 (Kauhajoki)
  • Kunto -sarja: Tönköt White (Oulu)
  • Naiset-sarja: PePa

  • 2012 SARJOJEN VOITTAJAT

  • Pro -sarja: Karhut-07 (Kauhajoki)
  • Kunto -sarja: Andy Catch Ja Alisuorittajat)